WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

W poniedziałek 11 marca odbyła się XI edycja turnieju piłki nożnej z okazji Dnia Kobiet. Do zawodów zgłosiło się pięć drużyn, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna w składzie: Zuzanna Dudziak, Dominika Kurek, Wiktoria Lasek, Karolina Wróbel, Antonina Smagoń (kl. 3b GIM), Agata Kóska oraz Julia Polaczek (kl. 8b), dzielnie walczyła w każdym meczu, pokonując zespoły z SP nr 10 i ZSTiL z naszego miasta, remisując z SP nr 8 (gospodarzem turnieju) i przegrywając jedynie z LO z Pszczyny. W turnieju jak co roku było mnóstwo emocji, zabawy oraz fantastyczna atmosfera. Zawody nie miały klasyfikacji miejsc, każda dziewczyna otrzymała złoty medal oraz kwiaty. Ponadto w turnieju wyróżniona została nasza zawodniczka Karolina Wróbel, która zaprezentowała świetne umiejętności piłkarskie. Dziękujemy dziewczynom za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz gratulujemy postawy na boisku jak i osiągniętych wyników.
___________________
Rok szkolny 2018/2019