W dniach 20-21 października klasa 3w wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Zwiedziliśmy między innymi centrum miasta, Halę Stulecia oraz Ostrów Tumski, w tym Katedrę św. Wojciecha. Dla miłośników nie tylko fauny, ale również flory, nie lada przeżyciem okazało się być wyjście do Ogrodu Zoologicznego i Afrykarium
Czytaj więcej: Wycieczka klasy 3w do Wrocławia