Pragniemy gorąco podziękować uczniom, którzy przynieśli wypieki na "słodkie czwartki we wtorek" w listopadzie, jak i osobom które pomogły im w przygotowaniu tych pyszności. Są to (na zdjęciach od lewej): Daniel Pysz, Wiktoria Huhulik, Jagoda Przemyk (klasa 1a), Wiktoria Lasek, Olimpia Hankus, Magdalena Rojczyk (klasa 1b), Zofia Zając (klasa 2b)...
Czytaj więcej: Słodka przerwa - edycja listopadowa