W dniach 19-20 grudnia klasa 2b wybrała się na świąteczną wycieczkę w Beskidy, a konkretnie na Przegibek. Głównym celem naszej wycieczki była po prostu dobra zabawa, w swoim klasowym towarzystwie. Podróż odbyliśmy pociągiem, co niektórym osobom już na początku zapewniło niezwykłe wrażenia. Gdy wysiedliśmy, naszym oczom ukazały się...
Czytaj więcej: Zimowa wyprawa klasy 2b