WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

Trzydziestoosobowa grupa uczniów rozpoczęła wakacje od aktywnego wypoczynku w Zakopanem. Pięciodniowy pobyt na Podhalu obfitował w atrakcje, wśród których były między innymi: wjazd na Butorowy Wierch, przejście Gubałowskim ze zjazdem kolejką, wycieczka z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej oraz wyjście na Wielką Krokiew.

Było też mnóstwo wakacyjnego relaksu w Termach Chochołowskich, Aquaparku Zakopane, kręgielni i wesołym miasteczku. Obowiązkowym punktem programu były wieczorne spacery na Krupówki. W piątek modliliśmy się w czasie Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach.

Malownicze otoczenie Tatr, piękna letnia aura, a przede wszystkim przyjazna, radosna atmosfera sprawiły, że wycieczka była bardzo udana.

Dziękujemy Pani Annie Tomanek-Pudzie za zorganizowanie wyjazdu oraz cenne lekcje o Tatrach i Zakopanem. Wyrażamy ogromną wdzięczność za opiekę i serdeczną atmosferę naszym wychowawcom letniego wypoczynku: Pani Danucie Cwajnej-Szkucik, Pani Wioletcie Kumor oraz Panu Konradowi Kalicie.
___________________
Rok szkolny 2021/2022