WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach


Rekolekcje Wielkopostne


Serdecznie dziękujemy Uczniom kl. 8, naszym tegorocznym absolwentom, oraz ich Rodzicom za wspólną drogę, w czasie której mogliśmy dzielić się doświadczeniem, zdobywać wiedzę i umiejętności oraz rozwijać skrzydła. W tym nietypowym roku uczniowie klasy 8 doskonale poradzili sobie z przeciwnościami losu w postaci pandemii. Dzięki pracy i wytrwałości zdali wspaniale egzamin ósmoklasisty (wyniki w czołówce województwa śląskiego), wszyscy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a punkty zdobyte w wyniku rekrutacji pozwoliły każdemu na przyjęcie do szkoły pierwszego wyboru. Gratulujemy Wam tych wyników i osiągnięć. W czasie edukacji wspierali ich Rodzice oraz Nauczyciele, którym serdecznie dziękujemy. W szczególny sposób składamy wyrazy uznania w kierunku wychowawcy klasy Pana Bartłomieja Nowaka.

     Uczniowie klasy 8 nie tylko uzyskali wspaniałe wyniki w nauce, na egzaminie i podczas rekrutacji, ale także tworzyli niepowtarzalny klimat szkoły, angażując się w działalność Szkolnego Wolontariatu, Samorządu Uczniowskiego, zajęcia pozalekcyjne, konkursy, działalność społeczną i obywatelską oraz kulturalną. Szczególny tytuł ABSOLWENTA ROKU 2020 w tym roku otrzymali laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: Amelia Głąb, Daria Hankus, Iga Szelest, Kamila Ungehojer, Maciej Kłysiewicz i Wiktor Stokłosa.

     W piątek 26 czerwca podczas krótkiego apelu w reżimie sanitarnym udało nam się pożegnać i uhonorować naszych absolwentów. Dzień wcześniej podczas wspólnej Mszy Św. modliliśmy się z ich Rodzicami i Nauczycielami. Drodzy Absolwenci - życzymy Wam zdrowia, chęci rozwijania swoich pasji i spełnienia marzeń. „Bądźcie dobrzy jak chleb”, a Wasze dobre czyny niech służą innym. Trzymamy kciuki. Powodzenia!
___________________
Rok szkolny 2019/2020