WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

W piątek 22 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski przeznaczony dla klas 1-3, do którego zgłosiło się ośmioro uczestników. Wszyscy wspaniale recytowali wybrany fragment prozy, po czym jury pod przewodnictwem pani dyrektor wyłoniło troje zwycięzców. Zwyciężyła Gabriela Bandel (klasa 3a), natomiast miejsce drugie i trzecie zajęli odpowiednio Michalina Adamaszek (klasa 3a) i Szymon Świerad (klasa 2a). Zaraz za podium znaleźli się: Martyna Dziech, Natasza Juszczuk, Marek Polaczek, Wojciech Szary (klasa 2b) oraz Zofia Halka (klasa 3a). Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za przygotowanie i wykazany kunszt. Gabrysia, jako zwyciężczyni konkursu, będzie reprezentować naszą szkołę na konkursie recytatorskim, który będzie miał miejsce już dziś, tj. 27 listopada, w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach - trzymamy kciuki i życzymy sukcesu.
___________________
Rok szkolny 2019/2020