WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

W sobotę 21 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach odbył się ,,XXIII Bieg Olimpijczyka'', który jest pierwszym z cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”. Łącznie w biegu uczestniczyło 418 dzieci, z czego 34 reprezentowało naszą szkołę. W każdej kategorii wiekowej sześć pierwszych miejsc otrzymało dyplomy i nagrody, a trzy pierwsze miejsca medale. Nasi najlepsi tego dnia biegacze zajęli miejsca:

Chłopcy rocznik 2012

Antoni Halka (klasa 1a) – II miejsce
Kacper Greń (klasa 1a) – III miejsce

Dziewczęta rocznik 2012

Matylda Saługa (klasa 1b) - II miejsce
Julia Marczyk (klasa 1a) – V miejsce

Dziewczęta rocznik 2011

Magdalena Kalita (klasa 2a) – I miejsce

Dziewczęta rocznik 2010

Alicja Sikora (klasa 3a) – I miejsce

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła VI miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejny bieg, który będzie miał miejsce już w tę sobotę 5 października na stadionie lekkoatletycznym w Zabrzegu. Liczymy również na obecność kibiców :)
___________________
Rok szkolny 2019/2020