WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

W poniedziałek 18 czerwca wszyscy uczniowie szkoły zebrali się w szkolnej auli po swoich pierwszych lekcjach tego dnia, aby wziąć udział w dwóch wydarzeniach w ramach Święta Szkoły: apelu z okazji Dnia św. Brata Alberta (obchodzonego 17 czerwca) oraz w Festiwalu Nauki, czyli pokazie projektów edukacyjnych klas drugich oddziałów gimnazjalnych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z apelu, w czasie którego miał miejsce m.in. występ uczniów klasy pierwszej, w którym przedstawili oni najważniejsze momenty z życia świętego. Było to dla nich pierwsze tego typu wyzwanie i trzeba powiedzieć, że spisali się doskonale. Gratulujemy naszym małym pociechom oraz p. Iwonie Żmudzie (wychowawcy) i p. Barbarze Placuch. Relacja z Festiwalu Nauki pojawi się niebawem w oddzielnym artykule.




___________________
Rok szkolny 2017/2018