Za nami dwa dni
Rekolekcji Wielkopostnych, które pomogły nam duchowo przygotować się do zbliżających świąt. Uczestniczyliśmy w
naukach dla poszczególnych grup wiekowych, a poprowadził je dla nas w tym roku ks.
Adam Płonka, któremu z całego serca dziękujemy za poświęcony czas oraz niezwykle urozmaicone prezentacje, które momentami stawały się wręcz eksperymentami chemicznymi i fizycznymi. Motywem przewodnim spotkań była potrzeba modlitwy w naszym życiu, jak znaleźć na nią czas, jakie formy może przyjmować oraz rola Boga w naszym życiu, zwłaszcza w kontekście oczyszczeniu sumienia z grzechu.
___________________Rok szkolny 2024/2025