Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Klasa pierwsza przygotowała palmy wielkanocne
W piątek 27 marca uczniowie klasy pierwszej pod czujnym okiem pani Agnieszki Goli przygotowywali palmy na Niedzielę Palmową. Jest to coroczna tradycja, która przybliża nas do świąt wielkanocnych.