W poniedziałek 23 września
klasa 6a wybrała się do kina z okazji nadchodzącego
Dnia Chłopaka oraz spędzić czas na integracji. Druga część filmu
„O psie, który jeździł koleją” wprowadziła nas w perypetie tytułowego psa Lampo i innych bohaterów oraz zaprezentowała, jak ważne jest kierowanie się zasadami moralnymi oraz ile dobrego może przynieść działanie w grupie. Dziękujemy panu
Jakubowi Kowalskiemu i pani
Klaudii Ogiegło za organizację oraz opiekę.
___________________Rok szkolny 2025/2026