WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach


„Św. Bracie Albercie, Twemu wstawiennictwu polecamy dzieci i młodzież naszej szkoły. Bądź dla niej wzorem nieugiętej postawy w opieraniu się złym wpływom współczesnego świata. Pomagaj młodym żyć według prawdziwych wartości, jakimi są prawda, dobro i miłość. Niech w sercach dzieci i młodzieży wzrasta duch patriotyzmu oraz miłość do Boga i bliźniego.”

Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież, Rodziców i Nauczycieli na mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego w najbliższy poniedziałek 4 września na godz. 8:00 do kościoła pw. NMP Królowej Polski na Lesisku. Uczniowie klas pierwszych wybierają się bezpośrednio na mszę, zgodnie z omówionym na zebraniu planem oraz mogą przynieść do poświęcenia tornistry i przybory szkolne.

Zbiórka dla uczniów klas 2-5 odbędzie się w szkole o 7:30 i stamtąd wspólnie udamy się do kościoła. Uczniowie klas 6a,6b oraz 7a spotykają się z wychowawcami pod kościołem o 7:45.

Po mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami udają się na salę gimnastyczną na akademię.

Po apelu nastąpi spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach:

Klasa 2a - sala 14 (p. Anna Smalcerz)
Klasa 2b - sala 15 (p. Edyta Kudzia)
Klasa 3a - sala 12 (p. Edyta Biesok)
Klasa 3b - sala 1 (p. Aneta Grochowska)
Klasa 4a - sala 4 (p. Jakub Kowalski)
Klasa 5a - sala B (p. Weronika Kozioł)
Klasa 5b - sala 22 (p. Anna Tomanek-Puda)
Klasa 6a - sala 7 (p. Aleksandra Broda)
Klasa 6b - sala 5 (p. Konrad Kalita)
Klasa 7a - sala D (p. Bartłomiej Nowak)

Przypominamy również rodzicom oraz uczniom klas pierwszych, o zajęciach integracyjnych i spotkaniu z nowymi wychowawcami: klasa 1a Pani Mariola Kamińska, klasa 1b - Pani Iwona Żmuda 31 sierpnia 2023 w czwartek o godzinie 17:00, a rodziców w tym czasie zapraszamy na zebranie organizacyjne z dyrekcją szkoły. 
 
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniów obowiązuje mundurek galowy, a nowych uczniów, którzy mundurka jeszcze nie posiadają, strój galowy odświętny.

Cieszymy się na spotkanie z uczniami i zanosimy modlitwę o owocny czas nauki.
Do zobaczenia w poniedziałek.


___________________
Rok szkolny 2023/2024