WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

Grupa 50 chętnych uczniów naszej szkoły spędziła pierwszy tydzień lipca w Zakopanem. Był to czas wspólnych wędrówek górskich, zwiedzania stolicy Tatr oraz wypoczynku w Termach Chochołowskich i Zakopiańskich. Nie zabrakło także wspólnej zabawy w kręgielni i wesołym miasteczku. Pogoda dopisała, humory także. Dziękujemy całej kadrze wypoczynku: p. Dyrektor Annie Tomanek-Pudzie za wspaniałą organiację wyjazdu oraz nauczycielom: p. Danucie Cwajnej-Szkucik, p. Iwonie Żmudzie, p. Konradowi Kalicie i p. Jakubowi Kowalskiemu za opiekę nad uczestnikami.

Więcej szczegółów i zdjęć z poszczególnych dni wycieczki można znaleźć na naszej szkolnej stronie Facebook (w artykułach opublikowanych między 6 i 10 lipca): www.facebook.com/kspczdz.___________________
Rok szkolny 2022/2023