1. Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach
LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:
z biologii- Tomasz Zuber kl. 3, opiekun: mgr Beata Biernot
z historii – Wacław Dudziak , Tomasz Zuber kl. 3, opiekun: mgr Zofia Barzyk
z języka polskiego – Joanna Tomasiewicz kl. 2, opiekun: mgr Anna Tomanek - Puda
FINALIŚCI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO:
z fizyki – Tomasz Zuber kl. 3, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
z matematyki – Wojciech Bielaczyc kl. 2, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
2. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe OLIMPUS
I miejsce w kraju z języka polskiego: Maria Raducka, kl. 1, opiekun mgr Renata Okrzeszowska
Laureaci z biologii: Tomasz Zuber kl. 3, Martyna Czylok kl. 2, opiekun mgr Beata Biernot
Laureaci z fizyki: Joanna Wójcicka, Patryk Parchański kl. 1, Konrad Gandyk kl. 3 opiekun mgr Czesława Zajączkowska
Laureaci z historii: Maria Raducka kl. 1, Wacław Dudziak kl. 3, opiekun mgr Zofia Barzyk
Laureaci z języka angielskiego: Wojciech Czyż, Patryk Parchański, Joanna Wójcicka, Joanna Kaczor, Łukasz Janusz, Julia Loska, Mateusz Malina, kl. 1, Wojciech Bielaczyc, Julia Raś, kl. 2, Aneta Świerkot, Olga Ślósarczyk, kl. 3 opiekunowie: mgr Danuta Cwajny-Szkucik, Jakub Kowalski
Laureat z matematyki: Wojciech Bielaczyc kl. 2, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
3. XIX edycja ekumenicznego i międzynarodowego konkursu "Jonasz"
Laureatka: Paulina Wróbel - opiekun mgr Barbara Placuch
4. Certyfikaty Międzynarodowe DELF z języka francuskiego
Olga Ślósarczyk A2, Tomasz Zuber A2, Konrad Gandyk A2, Aneta Świerkot A2, Wojciech Bielaczyc A1, Julia Raś A1, Julia Rataj A1, Agnieszka Sobel A1, Sonia Chync A1, Joanna Tomasiewicz A1 - opiekun mgr Iwona Szendera
5. Powiatowe Konkursy Przedmiotowe pod patronatem Starosty Bielskiego organizowane przez LO im. M. Skłodowskiej - Curie w Czechowicach – Dziedzicach
I miejsce w powiecie w Konkursie Biologicznym – Olga Ślósarczyk kl.3, opiekun mgr Beata Biernot
II miejsce w powiecie w Konkursie Biologicznym – Tomasz Zuber kl.3, opiekun mgr Beata Biernot
II miejsce w powiecie w Konkursie Polonistycznym - 2. miejsce (ex aequo) – Olga Ślósarczyk kl.3 i Joanna Tomasiewicz kl.2, opiekun mgr Anna Tomanek-Puda
II miejsce w powiecie w Konkursie Historycznym Konrad Gandyk kl. 3, opiekun mgr Zofia Barzyk
III miejsce w powiecie w Konkursie Biologicznym – Martyna Czylok kl.2, opiekun mgr Beata Biernot
III miejsce w powiecie w Konkursie Historycznym Agnieszka Sobel kl.2, opiekun mgr Zofia Barzyk
III miejsce w powiecie w Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie– Weronika Kubas kl. 3, opiekun mgr Zofia Barzyk
6. Konkursy literackie
I miejsce w kategorii prac literackich– Mateusz Malina w XII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Człowiek a środowisko”.
7. Konkursy artystyczne
I miejsce Aleksandry Bierskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o Janie Beyzymie
Nagrody dla Joanny Wójcickiej i Alicji Mendrek i wyróżnienie dla Zuzanny Kuźni w VI edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „CZTERY PORY ROKU - inspiracją dla pejzażu, portretu, martwej natury, abstrakcji- opiekun mgr Elżbieta Szczypka
I miejsce Joanny Kaczor w Konkursie recytatorskim w językach obcych organizowany przez Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej)- opiekun mgr Andrzej Szybiak
II miejsce Zuzanny Kwaśnik w Konkursie recytatorskim w językach obcych organizowany przez Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej)- opiekun mgr Jakub Kowalski
Konkurs na pocztówkę mającą promować Czechowice-Dziedzice – jedno z czterech przyznanych wyróżnień - Agnieszki Sobel
8. Pozostałe konkursy
Olimpiada z języka angielskiego organizowana przez Centrum Języków Obcych BEST.
I miejsce Wojciech Bielaczyc kl.2,
II miejsce Julia Raś kl. 2
opiekun - mgr Jakub Kowalski
Konkurs „Bitwy i broń II wojny światowej 1939 – 1945” organizowany przez Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach.:
I miejsce Michał Hanzlik,
II miejsce Wojciech Czyż,
III miejsce Jakub Sikorski,
IV miejsce Błażej Brzeski,
V miejsce ex aequo Mateusz Malina i Katarzyna Balwierz
Opiekun mgr Zofia Barzyk
Konkurs „Historia plastikiem pisana – Bitwy i broń największej z wojen”, organizowany przez Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Czechowicach – Dziedzicach.
II miejsce w kategorii lotnictwo Aleksandra Bierska
III miejsce Jagna Gajewska
IIII miejsce w kategorii wojska lądowe Jakub Surma .
Konkursu wiedzy o kulturze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej organizowany przez Gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej.
I miejsce: Olga Ślósarczyk kl.3
II miejsce: Wojciech Bielaczyc kl.2
III miejsce: Aneta Świerkot kl.3
opiekun mgr Jakub Kowalski
9. Sukcesy sportowe
I miejsce w XIII edycji Biegu Śladami księdza Józefa Londzina – Julia Mikołajczuk
I miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich w stylu grzbietowym - Joanna Kaczor
I miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich w stylu klasycznym – Kamil Jaromin
III miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich w stylu grzbietowym – Jakub Rachwał
opiekun mgr Konrad Kalita